| z1k a întrebat:

In legatura cu filmele 3d de curand mi-am achizitionat o pereche de ochelari red-cyan mi-am descarcat un film 3d folosesc stereoscopic player dar am si eu o intrebare
la cinema cand mergi la un film 3d se vede fullscreen la mine este impartit in 2 daca stie cineva ce setari trebuiesc facute pentru a rula filmul dau funda happy

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ai nevoie si de un ecran 3D.

| slowswag a răspuns:

Iti trebuie ecran special

| akbaa a răspuns:

Daca toata aceasta tehnologie 3D(pasiv sau activ) s-ar reduce la o simpla pereche de ochelari care costa 2 lei, ce bine ar fi.