| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

la laptopul meu este o problema am windows xp si cand vreau sa aprind laptopul mi se incarca windows xp si dupa isi da restart si din nou se incarca si isi da restart mereu se intampla asta nu stiu ce sa fac spuneti-mi dau funda.

6 răspunsuri:
| lucab a răspuns:

Reinstaleaza win dar intai porneste-in safe mode pentru a salva datele necesare.

| PfloO a răspuns:

E plin de virusi daca a ajuns la stadiul asta incearca sa intrerupi incarcarea adica inchidel in timp ce se incarca si pornestel cu comand promnt dupa daca se aprinde salveaza ce-ti trebuie apoi reinstaleaza windows nu mai ai ce face big grin

| xXTheDeadHeroDarkXx explică (pentru lucab):

Spune-mi cum reinstalez windowsul te rog spune-mi sunt disperat

| Anonymus314 a răspuns:

Reinstaleaza-l!

| JustCosmin a răspuns:

Posibil ca tu sau un virus sa fi sters un fisier din system32 care e necesar pentru pornirea laptopului. Trebuie sa reinstalezi Windowsul. Uite aici cum sa instalezi Windows-ul: http://www.msdesign.ro/tutoriale/instalare-windows-xp/ (ai si imagini ca sa-ti fie mai usor).
Bafta si ai grija data viitoare ce faci pe la laptop.

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Ce vorbiti acolo
,,, pai ia vezi daca nu ti-so stricat ventilatorul de racire a procesorului,, si daca nu-i aia iti trebuie un alt windows. funda!