| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptopul.
De cava timp imi deschide automat feraestra Windows help and support. Si se intampla de multe ori asta cand aprind laptopul.
Ce solutii ati recomanda?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar cand deschizi laptopul se deschide si fereastra?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| DoarBogdan a răspuns (pentru neluL):

Imi apare mereu, nu numai cand deschid laptopul.
Ti-am lasat un mesaj.

| neluL a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poti sa-mi faci un print screen la fereastra si sa o postezi aici?
Si apoi intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

| DoarBogdan a răspuns (pentru neluL):

Am mute obtiuni ifate acolo: dar nici una nu e legata de windows help and support.
Dar vad ca acum nu mai apare, doar ca la inceput barari putin laptopul da nu stiu ce o mai fi si asta, daca mai e ceva te anunt.
Ok?

| neluL a răspuns (pentru DoarBogdan):

OK.
Si mai debifeaza din optiunile alea, ca nu ai nevoie de ele in startup ->Porneste laptopul mai greu cu ele.