| MarinusDragoi a întrebat:

Salut TPU!
M-am apucat recent de Youtube, dar ma cam bate editatul videourilorhappy.
Spre exemplu, am un video de 1 minut și eu vreau sa-l prelungesc la o ora, sa aibă continuitate, dar sa nu se observe trecerea la continuitate dupa 1 minut cat are videoul initial.
Am pus un link mai jos, pentru a înțelege ce zic mai exact, ca sigur din descriere nu se prea intelege.

Multumesc anticipat!

https://streamable.com/tnxapd

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Premiere Pro

| Flavyy124 a răspuns:

Trage al doi-lea video spre primul astfel in cat sa le suprapui

| Flavyy124 a răspuns (pentru Flavyy124):

Add: nu cu mult. doar sa fie capatul primului si inceputul la al 2-lea suprapuse

| MarinusDragoi explică (pentru Flavyy124):

Am facut asta, dar degeaba, tot sare imaginea de la unul la altul și se observa ca nu are continuitate perfectasad

| MarinusDragoi explică (pentru aditimus):

Ma gândesc ca si cu "video editor pad " ( cel pe care îl folosesc eu), se poate, doar ca nu stiu cum si mi-e sa nu întâmpin aceiasi problema si la premiere pro..sau poți sa-mi zici exact ce trebuie făcut?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ați MacBook sau iMac. Vezi găsi disponibile o sumedenie de aplicații pentru editat.