| ShaPPer a întrebat:

M-am interesat de curand de unde Samsung smart tv si am gasit unul la carrefour la un pret in jur de 2000 lei. Mi s-a spus ca poate tine locul unui PC, adica sa ma joc, internet, browser, aplicatii si toate cele. Intrebarea mea este daca se merita sa inlocuiesc un PC destul de vechi cu un smart tv, stiu ca imi trebuie tastatura si mouse la smart tv, dar am dubii cum ca m-as putea juca jocurile care le pot juca si pe PC... Nu vreau sa fie prin cablu hdmi, sa spunem ca as da PC si mi-as lua un smart tv... se merita?

2 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Nu, nu poti sa joci jocurile de pe pc. Pe net poti sa intri.eu zic ca nu se merita. Parerea mea.

| supermamici a răspuns:

Nu ai cum sa joci la TV un joc de PC. Sunt Smarturi care au jocuri incluse sau aplicatii ce le poti downloada strict pentru sistemul de operare al TV-ului dar nu iti vor oferi ce vrei tu.