| tarbucmarius a întrebat:

de curand mi-am luat un cablu hdmi pe ps3 si l-am bagat la un Samsung smart tv si mam jucat totu a fost in regula dar cand am vrut sa bag cablu lui original (de la ps3) nu mai mergea nu avea nici sonor nici video nu merge la nici un tv am incercat la mai multe daca stiti spuneti-mi va rog da funda mersi

2 răspunsuri:
| Menker a răspuns:

Ai bagat si cele trei mufe sau e doar cablul HDMI?

| tarbucmarius explică:

Am bagat cablu hdmi si dupa am bagat cablu lui de la ps 3 si nu merge daca stii ceare spune-mi trg