| The4Ever a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o problema la monitor? Cand ma joc jocuri si dau rezolutia cea mai mica, jocul nu se vede pe tot monitorul. Ce ar trebui sa fac?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cand esti in joc, Alt + Enter.

| ELEMENT3110 a răspuns:

Click dreapta - Run with grafich processor - High...

| The4Ever explică:

Am uitat sa mentionez.
In primul rand, asta e laptop;
In al doilea rand, jocul se vede in centru si de jur in prejur-ul jocului este negru ( cand selectez si rezolutia desktop-ului, tot aceeasi problema). Cred ca e de la placa video, sau nu am instalat un driver.

| Unknow9990 a răspuns:

Intri la Joc la ''Options'' -> ''Screen''-> si apesi ''Screen Full''

| balu533 a răspuns:

Trebuie sa setezi la joc sa se vada pe tot ecranul