| spinteca a întrebat:

Merita un HTC wildfire pe un Nokia X6

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Pai ambele sunt din 2010,
Nokia are rezolutia mai mare la ecran, memorie interna mai mare, bateria tine mai mult, camera foto e la fel cu HTC, consider dezavantaj ca Nokia n-are android dar probabil exista aplicatii si pentru Nokia care sa-l faca sa merite.
deci in general, se merita schimbul.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexander121 a răspuns:

Nokia nico o data nu sor facut sau or sa se faca telefoane mai bune mai rezistente, din orice punct de vedere, semnal, baterie, carcasa etc ca nokia...deci Nokia... daca u vrei sa dai la sckimb HTC'ul dal, daca vrei sa dai Nokia pe HTC nu faca aceasta greseala