| maryusbz a întrebat:

Mi-am instalat Microsoft Office 2010 și vreau să știu: unde sunt meniurile care sunt sus la Microsoft Office 2003 în Microsoft Office 2010? Adică sus sunt niște meniuri la Microsoft Office 2003. La Microsoft Office 2010 de ce nu apar?

3 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,
Layoutul la Office s-a schimbat inca din 2007.
Nu stiu daca mai apare, dar cand ai documentul deschis, apasa Alt, si ar trebui sa iti apara meniul in formatul vechi.

| maryusbz explică (pentru MrAnderson):

sad Nu merge...

| MrAnderson a răspuns (pentru maryusbz):

Pai oricum optiunile din meniul vechi, le gasesti pe toate in noile tab-uri.
Se gasesc toate acolo, si altele noi.