| SilviuXddd a întrebat:

mi.am instalat windows 7 ultimate si am doar 30 de zile licenta imi dati si mie un cod cheie pentru licenta... va dau cate funde vretii

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://agintrebarifrecvente.blogspot.ro/......ivare.html
Download(nu are virusi), il deschizi si fara sa modifici nimic click "install", dupa restart si problema este rezolvata. Bafta!

| daddy_3868 a răspuns:

Baga id-u asta d4ddy_fizz

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Windows 7 activator, cauta pe google

| tmteo a răspuns:

Salut!
activeaza-l.
asa http://www.youtube.com/watch?v=bpbeS4nX_0s licenta originala, n-o sa gasesti, aia costa.
bafta!

| stefichim a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=m-vZMDIPQlM. E cea mai buna solutie! iti garantez. am folosit-o si eu