| Ash00 a întrebat:

Mi am pus cursor customizat Electrical Blue (daca-l stiti). Are animatie pe el cu fulgere dar cand incerc sa filmez cu OBS Studio, animatia de la fulgere nu se capteaza, stie cineva de ce? Videoul cand il filmez nu are lag. Dau funda etc.

2 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Vezi daca te poate ajuta acest link https://www.youtube.com/watch?v=XV9NPkKb22M

| Ash00 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Din pacate nu ma ajuta deoarece spune doar cum sa iti captezi cursorul dar problema e la mine ca nu se capteaza animatia de pe el. Multumesc totusi ca ai incercat sa ma ajuti