| r0biricaa a întrebat:

Deci am facut o animatie pe un site si in josul imaginii este reclama de site.

Nu stiti si voi vreun program cu care sa decupez de acolo de jos putin. Dar sa ramana animatia. Am incercat cu PhotoShop dar dupa ce decupez numai este animatia! sad

daca stiti vreo metoda ziceti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| mario_7408 a răspuns:

Reclama nu prea vad eu cum sa o iei de acolo... Am patit si eu ceva asemanator, insa am prelungit imaginea in jos cu o bentita alba cat reclama, si am mutat reclama pe bentita, si a iesit destul de ca-lumea... Bafta!