| DKMDFK a întrebat:

Mi-am reinstalet windows 7 si nu am sonor am incercat cu driver genius dar degeaba? aveti vreo solutie cum sa il fac?

Răspuns Câştigător
| IrinelRaducan a răspuns:

Incearca Driver Easywinking

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Incearca programul asta de instalat drivere http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe este gratis si foarte bun.

| mihai22283 a răspuns:

Mergi pe mycomputer >proprietatii>Device> acolo in lista unde iti arata placa de sunet si are acel semn galben (daca nu e instalat driveru ) dai click dreapta pe driver >proprietatii >detalis din aceea lista alegi Hardwere Ids si o sa iti apara o lista mai jos din lista aia copiezi al 3 -lea si introduci in google iti va gasi si doar sa il downlodezi si instalezi sper ca te descurci happy