| Somberヅ a întrebat:

mi s-a stricat butonul stâng de la mouse şi aş vrea să înlocuiesc ceea ce făcea butonul stânga cu un alt buton de pe mouse ( Natec Gensis G66 Silent ). Deci vreau să pun un buton din cele 2 în plus să facă treaba celui de stânga (click-uri). Prin ce setări pot umbla ca să fac asta?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU poti face asta, mai exact nu poti face nimic trebuie sa-ti iei altul! Bafta!

| Somberヅ explică (pentru lpavel):

Nu există nicio modalitate să înlocuiesc ceea ce făcea butonul stâng, cu un buton de pe laturi care nu are nicio utilitate?

| lpavel a răspuns (pentru Somberヅ):

NU, nu exista! Doar la jocuri poti schimba butoanele...