| saidkique a întrebat:

De curand mi s-a stricat mouse-ul, mai exact un a 4tech x718 BK ce nu mai opereaza bine click stanga, da singur click de multe ori, etc. As vrea sa achizitionez un mouse nou, unul bun care sa reziste si sa nu se strice la 10 luni de folosire. Am bugetul de maxim 280-300 RON si vreau unul care sa aiba o rezolutie foarte mare si cat mai multe plus-uri. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Geokgian a răspuns:

Iti recomand Microsoft ARC are rezolutie de 1200 dpi il am de 4 luni si merge perfect dar ia oginalul care este pe undeva pe la 190ley.

| saidkique explică (pentru Geokgian):

Imi trebuie un mouse rigid, de gaming care sa indure multe. ARC are un var de-al meu si e bun dar nu pentru gaming. Mai degraba office. Mersi, oricum happy