| Yuckfu a întrebat:

Hello! Am un mouse natec genesis gx 57. L-am cumparat acum aproape un an.Chestia e ca undeva prin mai s-a stricat, adica butoanele merg, dar nu pot sa il misc pe ecran. Am vrut sa sun la garanție, dar am avut treaba, apoi am uitat si acum chiar vreau sa il repar.L-am cumparat de la pc garage, dar am aruncat si cutia. Credeti ca mai pot sa rezolv la garanție? Daca nu, cum sau unde il mai pot repara?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/info/contacteaza-ne/contact/, da-le un mesaj la departamentul cu garantii, ofera-le tot ce scrie acolo, si detaliaza problema, spune-le ca nu mai ai cutia, daca nu ai nici macar fisa de garantie, e inutil sa mai incerci.