| PlayLoud a întrebat:

Nu pot sa decid ce telefon sa imi cumpar.

Ce sa aleg: HTC Desire C, HTC One V, Sony Xperia U sau imi puteti recomanda ceva pana in 12 mil.

Astept raspunsurile.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Mda, bck nu este la curent. S plus e calcat in picioare de one v si xperia u in materie de performanta(oe v are softl mai bun, Sony si soft si hardware).
Cu toate acestea, itir ecomand sa faci un efort pana la xperia sola, are flaot touch, adica actioenzi ecranul fara sa il atingi. inr est e xperia u, dar cu slot de card. De performant, este, ca primi android 4.0 foarte curand, e dual-core, gpu identic cu cel de la galaxy s2, deci e mai mult decat capabil.

2 răspunsuri:
| CHANELno5 a răspuns:

Eu as alege sigur un Samsung galaxy, daca as fi in locul tau.
Putin peste 12 mil e asta http://www.emag.ro/......us8GBWhite

dar gasesti altele mai ieftine si super bune. Poti cauta tot pe site-ul celor de la eMAG. :D

| foliisihuseRO a răspuns:

Pentru orice mobil va hotariti sa achizitionati gasiti huse si folii la : www.foliisihuse.ro