| noja11 a întrebat:

Nu stiti cumva un program bun pentru slow motion pentru video-uri? Dau funda daca e bun.

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Depinde ce intelegi prin bun. Iti pot recomanda AfterEffects de la Adobe, program profesional dificil de folosit si extrem de scump sau VideoPad pentru amatori, usor de folosit si care dispune de o versiune freeware. Totusi exista o limita pentru slowmotion in functie de video-ul pe care il ai. in general se inregistreaza la 30 fps si ce e sub 10 fps nu mai apare ca o animtie. deci daca vrei sa incetinesti un video limita e undeva pe la 3X ( din 1 minut de inregistrare faci 3).