| mihairey a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu pc meu.Cand intru pe google si scriu ceva imi apare scrisu in stil italic si rezultatele gasite sunt scrise tot cu stil italic, iar pe messenger tot ce este scris(optinui, id-urile; etc.) imi apare ingrosat(cu bold). Nu am facut nicio schimbare ca sa apar asa scrisul. Aveti vreo idee?

Dau

1 răspuns:
| KoreaJapan a răspuns:

O avea probleme pc-ul. Mi se mai intampla si mie, nu asa cum iti apare tie, dar mai are probleme. Primul lucru pe care l-am facut a fost sa umblu prin toate setarile. Sau poate isi revine mai trz. De cat timp ai problema asta?