| Hitman2001 a întrebat:

nu știu dacă am pus întrebarea la categoria potrivita dar am o intrebare:
Am la laptop incarcatorul original și laptopul nu e luat de mult ci de aproximativ 3 luni de la altex și acest încărcător se încinge când folosesc laptopul când acesta are baterie putina... Ce se întâmplă? E ceva normal sau?

Răspuns Câştigător
| UnBaiat439 a răspuns:

Evindent ca e normal. La fizica inveti ca prin orice "chestie" prin care trece curent electric aceasta se incalzeste. Cand iti pui telefonul la incarcat, nu se incalzeste si incarcatorul?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Evident ca e normal, ca munceste!