| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! O intrebare as vrea un nokia 5800 xpress music, am htc desire(stiu ca pasul e o involutie) dar mi-a ramas inima la 5800. Mai exista in magazinele vodafone?(as vrea sa il iau cu puncte)

Răspuns Câştigător
| Tron a răspuns:

Am mers eu cam acum 2 luni si intrebasem de el si cica nu mai avea.sadSi mie imi placea mult.Il mai gasesti doar in supermarketuri gen Carefour sau Real, etc.Dar la Vodafone sau alte firme de telefonie slabe sanse.