| Vadastreanu_Ionut_1998 a întrebat:

o intrebare scurta:
La ce foloseste Windows Loader? vr sa-mi explicat amanuntit tongue Fundaawinking

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Windows Loader este o aplicatie cand nu ai windows-ul activat uite cand nu ai windows-ul activat uite site casa il ai activat http://localhostr.com/lDlMW706eEhh uite cum se foloseste il deschizi dai pe install si dupa iti apare sa dai restart dai restart apoi iti restarteaza pc-ul asa si dupa du-te in system properties si vezi ca il ai activat dai in jos sa vezi ca il ai activat in jos apare Windows is activated!

2 răspunsuri:
| Steaua10 a răspuns:

Windows Loader e un program piratat care activeaza sistemele de operare Windows inlocuind astfel stricta necesitate de a-le activa cu un cod-cheie licentiat de la Microsoft. Recomand sa nu descarci Loaderul de pe orice site-uri, poate fi virusat. Cel mai bine e sa-l iai de pe trackere