| irinel2002 a întrebat:

O sa plec in scurt timp in Italia cu masina. Intrebarea mea este ce aplicatie android imi puteti recomanda pentru navigatie ca sa nu imi mai cumpar GPS!

Răspuns Câştigător
| GeorgeH17 a răspuns:

Be on road. Eu l-am folosit pana in Italia si inapoi fara nici o problema. Hartile sunt foarte bune si functioneaza offline.
La waze ai nevoie de net.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Recomand Google maps.Hărțile de la Google au și funcția de navigator, funcție simbolizată printr-o săgeată albastră.în cazul în care nu o ai instalata deja pe dispozitiv se poate obține gratuit din Google play.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns:

Recomand IGo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Here maps de la Nokia. L-am folosit acum cand am fost in Grecia si nu m-a dezamagit, este complet free si nu necesita net deloc, iar daca totusi ai net iti da informatii din trafic.
Google maps e iarasi bun dar trebuie net(ceea ce probabil ca tu nu ai), deci ramai la prima.

| boopman a răspuns:

Recomand "Waze". Este gratuita, si din cate stiu eu valabila si pentru Android si iOS. Daca esti detinator de un telefon cu Android, poti folosi si aplicatia "Google Maps", care cred ca vine preinstalata cu telefonul. E destul de ok si eu Google Maps am folosit cand am mai fost plecat.