| Gabryel133 a întrebat:

pe laptopul meu stau de obicei cu wifi, dar vreau prin cablu, bag cablul de la pc in el, problema este ca prin cablu nu se conecteaza automat cum face la wifi, si nu stiu cum sa ma conectez help me
Am incercat sa fac eu ceva cu videoclipul asta https://www.youtube.com/watch?v=6PDBoue0dzg
dar imi da eroare 651 sau ceva de genu

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce nu stii? Driverele la placa aia de retea sunt instalate!

| Gabryel133 explică:

Am luat laptopul la mana a doua dexi nu am instalat eu nimic

| K0sti a răspuns (pentru Gabryel133):

Pai si nu l-ai verificat si tu sa vezi ce si cum? Ce motive gasiti...

| Gabryel133 explică:

Prietene, stii cum sa ma conectez? Daca stii te rog sa ma ajuti, n-am nevoie de raspunsuri (intrebari) de genu