| Aztecul a întrebat:

Pentru cei care folosesc Instagram. Vreau sa-mi fac si eu un cont de Instagram cu Facebook. Pe contul meu de Facebook am cateva persoane blocate. Daca imi fac Instagram, persoanele care sunt blocate pe Facebook sunt blocate si pe Instagram?

1 răspuns:
| Anon31241212 a răspuns:

Nu. Am patit si eu. Eu imi facusem insta si aveam la block persoanele alea. Si cumva la followeri mi o dat alea imediat pe insta. Trebuie sa le blochezi separat pe insta.