| bobyy a întrebat:

peste o luna trebuie sa filmez o nunta si o sa cante si muzicati dar vreau sa se auda muzica bine uite asa http://www.youtube.com/watch?v=VXosYkwaRTw stie cineva ce-mi trebuie program sau nu stiu?

1 răspuns:
| kassikdoriftar a răspuns:

Daca filmarea este facuta cu un aparat profesional, nu se pune problema sa nu se auda bine. Dar in cazul in care nu se aude bine, exista ceva programe prin care poti face calitatea sonorului mai buna : Adobe Audition, este cel mai bun, chiar eu am lucrat ceva proiecte.