| Gheorghee_5565 a întrebat:

primesc o erroare la jocul World of warcraft lich king failed to find a suitable display device : am curatat pc ul de praf am reinstalat driverele de placa video am luat inca odata jocul si tot nu merge... acum 4 luni am mai luat odata jocul si a mers acum nu stiu ce are. MULTUMESC

2 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Incearca sa iti dai un update la placa grafica. Cauta pe internet driverul cel mai nou pentru placa ta. Pe langa asta fi sigur ca ai DirectX instalat pe calculator. Mai mult ca sigur driverul o sa vina insotit de DX si o sa se instaleze automat. Sper ca am fost de ajutor.

| TheSupreme a răspuns:

Doar sterge-l si reinstaleaza tot jocul insa i-al din nou de unde l-ai luat prima data. Daca vrei neaparat LK 3.3.5a ia-l de pe www.xwow.ro. Daca vrei cataclysm il ia de pe official site lol.