| Georgescu_Cristian_2000 a întrebat:

Cand incerc sa ma autentific pe Yahoo, imi tot apare mesajul acesta : " Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail. "...
Informatiile cu care vreau sa ma loghez sunt corecte, insa imi tot apare mesajul acela si nu stiu de ce... Va rog sa ma ajutati...

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

1. Caută să te conectezi de pe un desktop (pc), și nu laptop sau telefon.
2. În căsuța de username să nu mai adăugi și @yahoo.com(.ro)
3. Poate că parola ta are și litere mari (majuscule) și ai uitat de asta.

4. Mai multe nu știu. Mai așteaptă păreri.
5. Data viitoare să sincronizezi adresa de email cu o alta. În felul acesta poți salva o adresă cu ajutorul celeilalte. Niciodată să nu introduci numărul de telefon pentru recuperarea adresei de email; pentru că nu se știe niciodată când vei rămâne fără nr de telefon, și vei pierde cu el și adresa de email pentru totdeauna.