| eueueueueue a întrebat:

Samsung i9082 Galaxy Grand este un fel de S3 sau S4?

Răspuns Câştigător
| ioanna97 a răspuns:

Da, se aseamana foarte tare, mai ales cu s3, dar are mici diferente de soft
FUNDA?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Sa vedem: e un telefon de mai bine nu, o alta productie Samsung fara sens.
De ce: Ecran de 5 inch cu rezolutie de 480*800 pixeli. Asta se traduce ca: groaznic, si rusinos. Sunt producatori care pe ecrane mai mici ca si diagonala pun ecrane cu rezolutie de 5 ori mai mare. Sau altfel zis, imaginea o sa se vada cam pixelat.
Procesorul e un dual-core. Ca si performanta, e undeva la nivelulul lui galaxy s2 plus. Iar in caz ca nu stii, s2 plus este mai neperformant(a fost un punct in minus pe partea de performanta) fata de s2 simplu.