| Search69 a întrebat:

Se merita sa achizitionez aceasta tastatura :http://www.emag.ro/tastatura-redragon-karura-iluminata-n egru-k502-bk/pd/DFTCRBBBM/ mie mi se pare foarte ok, o folosesc pentru gaming. Va rog sa argumentati raspunsul si daca nu e buna sa imi sugerati una pana in 130 lei. Multumesc, raman dator!

1 răspuns:
| mihnulet a răspuns:

CM Storm Devastator Gaming Keyboard un prez minim dar o calitate MAXIMA am vazut tastaturi de 300 lei care sunt mai proaste decat setul asta (mouse si tastatura... am vazut la media galaxy in jur de 48 de lei daca nu ma insel) dar infine... este facut de firma cooler master care face parte din top, daca nu chiar cea mai buna