| Hîrzoiu_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, TPU, se poate sa recuperezi mesajele șterse de pe messenger și nu mă refer la arhivate sau cele pe care le ștergi pe moment, mă refer dacă ai șters o conversatie cu mult timp inainte și ai vrea sa o recitești sau ceva, exista vreo metoda prin care poți accesa astfel de date? Datele contului le-am descărcat, însă nu asta vreau, mă refer la un fel de arhivă a Facebookului, o arhiva care sa cuprindă toate conversatiile mele din primul moment de când am creat contul de Facebook laughing credeți că se poate?laughingDau funda

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Crezi ca Facebook are capacitate infinita de stocare pe servere?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

NU!

| GPA a răspuns:

Dacă n-au fost arhivate acele mesaje iar tu le-ai șters, nu mai pot fi recuperate. Nu există nicio modalitate, așa cum de pe o unitate de disc mai poți recupera fișierele șterse permanent cât timp nu le suprascrii, la Messenger este capăt de drum dacă aș putea spune. Mesajele șterse vor fi suprascrise întotdeauna.
De acum înainte, arhivează mesajele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e in date nu exista

| AlaSwek a răspuns:

Salurare.
Nu stiu sigur, dar încearcă messenger lite, am auzit laprieteni ca cică ar funcționa. Mult succeshappy

| uniculunic a răspuns:

Salut. Ai reusit pana la urma? ca si eu am aceeasi problema