| Cornelia19 a întrebat:

Spuneti-mi daca Nokia 5800 este un telefon bun? Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| dryft3r a răspuns:

Nokia 5800 XpressMusic, un smartphone dedicat in totalitate functiei muzicale avand implementata interfata Symbian 60.
Nu este chiar foarte mare surpriza, iar informatia a fost confirmata: primul telefon Nokia cu ecran sensibil la atingere se claseaza in randul telefoanelor XpressMusic. Cu asemenea recomandari, acest telefon supranumit Tube, are calitatile necesare pentru a-l declasa pe mult prea celebrul iPhone 3G.big grineci, DAAA

3 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Nu. Trei prieteni il au, si nici unul nu e multumit fde el.

| allebwa a răspuns:

Mie,sincer nu imi place...nici aspectul nu e ceva extraordinar.Eu as opta pentru un Sonny Ericson XPERIA 10.

| krissomatik a răspuns:

Cel mai bun!♥