| DyingLight a întrebat:

Stie cineva cu ce program imi pot mentine calculatorul curat? De exemplu, atunci cand am luat antivirusul, AVG, am avut si AVG 1 Click-Maintanance care era in varianta trial. Stiti cumva un program asemanator?

Răspuns Câştigător
| uhegartfea234 a răspuns:

Eu zic sa iti iei TOATE programele de la IObit, sunt chiar folositoare si foarte populare, chiar daca nu sunt activate full, iti scaneaza foarte bine.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ia uite ce-ti face porcaria ta de AVG! Instalati toate rahaturile pe calculator! Calculatorul curat il tii tu, nu porcarii de programe!
http://www.shouldiremoveit.com/AVG-PC-TuneUp-7025-program.aspx