| mjforeverr a întrebat:

Stie cineva cu ce program pot sa filmez cu camera web?
Fundita!laughing love struck

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

Pai nu iti trebuie nici un program. Daca ai instalat camera web ai si un astfel de program cu care sa filmezi.

Casa il gasesti in pc te duci la "start" si trebuie sa ai undeva "Search"
Dai acolo si undeva in stanga trebuie sa scrie "All files and folders"

dai acolo si o sa iti apara niste casute albe.In prima(All or part of the file name) scrii (eu iti spun cum apare la mine scris acel program) "amcap".

Acolo o sa iti apara.
Apesi pe una din iconite.
Si dai la "File"(scrie sus), Set capture file(unde vrei sa se salveze ce nume sa aiba fisierul) apoi te duci la "Capture" si dai "Start capture".

Cam asta trebuie sa faci. Daca mai ai nevoie de ajutor imi poti trimite mesaj.

P. S. Ca sa mearga trebuie sa ai camera instalata.winking

2 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

La instalarea camerei web iti apare un program pe Desktop. Daca deschizi acel program, intra in functiune camera web si poti filma. Dar ai grija ca (,) camera web sa fie conectata la pc.

| mjforeverr explică:

Si nu luati in seama laughing Am tastat gresit!