| marius7122 a întrebat:

stie cineva un hack pentru facebook coins ( prin cheat engine cum am facut eu nu merge ) primului raspuns corect FUNDA
ps:cand il descarc sa nu fie sa nevoie de intrebari

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Acele 'Facebook Coins' se platesc, din cate stiu eu, nu?
NU poti da Hack la 99% din jocurile de pe internet, mai ales de pe Facebook - Gandeste-te ca Facebook este in Top5 cele mai vizitate site-uri din lume. Crezi ca nu si-au luat niste masuri de securitate?
Nu poti gasi nici un hack nici pentru banii 'IN JOC (adica cei ce ii castigi gratis)', nici pentru banii ce ii cumperi!
PS. daca gasesti vreun site ce zice sa downloadezi un hack pentru coinurile acelea, stai linistit, probabil este un virus!
Sper ca te-am putut ajuta!