| DoBrOOO2001 a întrebat:

Stie cineva vreun program cu care pot partaja ecranul telefonului la laptop fara ca laptopul sa fie conectat la internet(in timpul partajari)? Adica am net pe el sa descarc o aplicati care ma pot ajuta dar nu stiu. Stie cineva vreuna care sa fie free sau macar sa aiba un timp de incercare de minim o zi sau ceva?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

De ce nu folosesti bluethoot?

| DoBrOOO2001 explică (pentru GdX):

Merge si asa? Daca da cum?

| GdX a răspuns (pentru DoBrOOO2001):

Pornesti bluethoot-ul la telefon si la laptop si faci pair devices.

| DoBrOOO2001 explică (pentru GdX):

Aparent laptopul meu x540s nu sre bluethoot. Sti vreo aplicatie ceva

| GdX a răspuns (pentru DoBrOOO2001):

Daca cumva asta este laptopul tau
https://www.emag.ro/......D8TQVNBBM/
te informez ca are bt 4.0