| TheMechanix a întrebat:

Am un Samsung c3050 si pe ecranul telefonului imi apare un E intr-un patrat albastru. Stiu ca vine de la Internet dar vreau sa stiu daca, chiar sunt conectat la Internet si cum pot scapa de el.

Răspuns Câştigător
| Peter28 a răspuns:

Daca iti apare un E in patrat albastru asta inseamna ca nu esti conectat la internet. Daca E-ul este intr-un patrat rosu, atunci esti conectat la internet. Nu cred ca poti scapa de el, pentru ca am incercat si eu (am tot un Samsung, si tot asa imi apare), dar e mai bine sa il lasi acolo pentru ca sa fii sigur cand esti conectat, sau nu, la internet.

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Ai incercat sa descarci ceva uitate in folderul de download

Răspuns utilizator avertizat