| nelutu1 a întrebat:

Salut, cu ce program pot sa vizualizez tot ce este pe ecranul laptopului in timp real, dar programul sa fie gratis si sa nu fie trial sau beta sau mai stiu eu ce altceva, sa fie program full. Pentru ca am un software de carpc pe laptop si as vrea sa il pot afisa pe ecranul telefonului, un LG KP500.

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu prea o sa gasesti aplicatii free de remote desktop. si in plus o sa te termine la transfer pe parte de net. deci atentie

| nelutu1 explică:

Eu vreau doar un program care sa anuleze celelalte functii ale telefonului si sa pot folosi doar touch screenul pe post de display auto prin cablu usb atata tot. Cine imi face rost de program ne intelegem si ii pot da funde pana ajunge expert TPU. Am mare nevoie de programul asta dar pe net gasesc numai prosti.