| Gheorghe_Darius_1978 a întrebat:

.. Stiti vreun joc pentru pc slab? am 2.33 gHz, 6 gb RAM si placa video integrata (Nvidia NVS 300), Intel core duo. Stiu am o placa video de rahat! VA rog sa imi dati niste jocuri ca nu stiu nimic!

4 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Frate ai multe jocuri dar sa nu te gândești la jocuri cu grafica cum e gta 5 așa ar fi următoarele jocuri
1 cs 1.6
2 half life (primi joc)
3primele call of duty
4Mario
Sunt multe jocuri vechi dar faine mai poți sa cauți pe net o lista cu jocuri vechi dar jocurile sa fire după ani 2003

| Gheorghe_Darius_1978 explică (pentru Necunoscutu92):

Mersi mult

| PainTech a răspuns:

Am componente asemanatoare (GPU mai bun, dar problema la RAM). CSGO ma duce in 30-60 fps, L4D2 in ~50. Daca nu doresti fps de 60 sau esti dispus sa sacrifici rezolutia, sunt destule jocuri care iti merg

| 4ndr33y a răspuns:

Iti merge toata seria Call Of Duty Modern Warfare (COD 4 MW, MW2 si MW3) NFSuri toate pana la Undercover, GTA San Andreas, GTA Vice City,
Poti sa cauti pe Youtube placa ta video si o sa gasesti zeci de exemple.