| dramazaptoorg a întrebat:

Saptama trecuta mi-am luat un laptop asus model intel pentium b840 2.0GHz este dual core are hark dick 500 GB ram 4 GB si placa video integrata. Am dat pe el 17 milioane, dar multi rad de mine ca am leptopul varza ca am procesoru slab ca placa video e slaba. Va rog mult dati-va si voi cu parerea, poate ei nu stiu poate voi stiti sad

3 răspunsuri:
| dramazaptoorg explică:

Procesorul este B940 2.0GHz ma scuzati am verificat si am multe greseli. Sunt foarte suparat sadsadsadsad

| xCalin a răspuns:

Pai la pretul asta procesorul lasa de dorit... Pe cand RAM compenseaza putin.

| SorinL a răspuns:

Depinde la ce-l folosesti. Configuratia este foarte buna pentru orice la ora actuala, mai putin jocuri "ultra sofisticate".