| rosiemarie a întrebat:

Stiti vreun site unde pot gasi poze extra rare cu Sore?(puteti sa-mi dati link-ul/link-urile?).FUNDA pentru cel mai rapid si bogat in link-uri raspuns!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Sti, nu vreau sa par misogina, da` cred ca vrei poze foarte rare cu Sore pentru ca sa iti faci un id`iu, sa te dai drept ea si sa nu prea gaseasca lumea poza ta de la avatar prea usor pe Google...Cred, deci scuze daca te-am jignit cu ceva, da` parera mea...Ei, geniala ideea.Succes!winking

| l1feincolor a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/

Sunt cateva,. daca mi gasesc iti spun :D

| rosiemarie explică:

De fapt, am un fan page pe Facebook si o prietena are multe poze rare, unele nemaivazute pe nici un fan page si incerc sa cresc de la 8 like`uri.