| iAMVi a întrebat:

Sunt exasperat, orice browser as folosi, cand intru pe orice site si dau click pe ceva, nu urmeaza comanda ci imi deschite tot felul de reclame cu Betfair, Generali, nu stiu ce solutii de slabit, si nu intru pe site-uri dubioase, pe un site de pariuri spre exemplu tot la fel imi face, am instalat un adblock dar degeaba...

6 răspunsuri:
| DemBow a răspuns:

Https://chrome.google.com/......cddilifddb
incearca sa descarci adblock-ul asta pe chrome. eu pe asta il am si nu mi-au aparut niciodata reclame

| DeyCj a răspuns:

Ce borwser de internet folosești?

| raMLesS a răspuns:

Intră la extensii ( Suplimente ) şi dezactivează, elimină Pluginurile gen "asjdk12831209jsasjkd".
Te rog spune-mi mai exact ce-ţi apare happy.

| K0sti a răspuns (pentru DemBow):

Ce sa faca cu adblock dupa ce s-a umplut de malvertising? Ii trebuie devirusare, adblock e pentru altceva!

| NicVal74 a răspuns:

Instaleaza ublock pentru chrome de aici https://chrome.google.com/......phjbkeiagm iar pentru. firefox de aici https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/ublock-origin/ e mai bun ca adblock

| iAMVi explică:

Am rezolvat, am bifat modul de oprire a ferestrelor pop-up "agresiv" big grin