| Marian404 a întrebat:

Sunt student și mi-am comandat un Huawei matebook x pro, versiunea cu i5. Credeți ca am făcut o alegere buna? Adică mai merita in 2020? Dați-mi niște sfaturi.

4 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Da, ai facut o alegere buna si merita in 2020! Poti navighezi, sa lucrezi, sa te joci....de ce nu?

| kb9 a răspuns:

Am exact aceeleasi specificatii si sunt multumit!

| NLS a răspuns:

Astea sunt specificatiile?
Core i5-8265U
8GB RAM
512GB SSD
GeForce MX250

Daca a fost o alegere buna sau nu, poti afla dupa ce compari pretul dat pe el, cu pretul altor configuratii posibile in acelasi buget sau asemanator.

Imi place designul (seamana putin cu simplitatea unui MacBook ) si greutatea, hardware-ul nu straluceste, dar foarte greu poti baga intr-o carcasa atat de subtire piese mai puternice.

| cristian112233 a răspuns:

Merita, stai linistit. Este un laptop exceptional