| Xdreaper21 a întrebat:

Tastatura mea s-a stricat si din cauza este si destul de veche ma gandem sa o schimb
Intru pe altex(na de aici cumpar de obicei chiar daca alte siteuri au mai multe) imi fac eu acolo selectii bun bam bam numai tastaturia care par din poza mici si dintr-o data o vad tastura care are si LEDuri si pare mare si e aproximativ la fel ca cea veche
Acum na stiti si voi ca ce e in poza nu mereu e ca in realitate si imi e sa nu fie mica
https://altex.ro/tastatura-gaming-marvo-kg760-negru/
Nu vreau alta marca ca mie marvo imi place
Tastatura este mare?(in lungime stiu vrea in latime sa stiu)
Dau funda

2 răspunsuri:
| andrei1412 a răspuns:

Da, tastatura este mare si in lungime si in latime.

Răspuns utilizator avertizat