| ONXJoker a întrebat:

știți un program de filmat desktopul și atunci când filmezi jocurile să nu se vadă în reluare?

4 răspunsuri:
| JonD a răspuns:

Fraps e cel mai bun.Iti recomand sa inchizi toate programele pentru a evita sa mai ''mearga'' in reluare.Dar daca tot merge e o problema cu pc-ul.

| Adrianos112 a răspuns:

Action Mirillis! Uite aici un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=Zk5Jf9d5Mm0

| danyello30 a răspuns:

Sony vegas si Camtasia 7 sut foarte foarte bune

| FµñkÿPµñkÿ a răspuns:

Salut.Te pot ajuta cu un program pe nume Camtasia Studio 2 poti sa editezi si cred ca merge si cum ai zis tu. Fund plz.