| Ionut_Laurentiu_1995 a întrebat:

știe cineva dacă Sony smartwatch 2 funcționează și cu Samsung galaxy j5? [android 5.1 1.5gb ram NFC Bluetooth 4.1]

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da merge

| alexbit90 a răspuns:

Salut da este compatibil cu Android... deci va merge 100% in specificatiile lui scrie asa " Compatibil Android 4.0 sau mai nou" din cate stiu j5 este Android 5.0 deci merge ca acolo scrie " sau mai nou " deci orice Android este compatibil.

Multumesc!

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

Merge atata timp cat telefonul' este Android nu ai nici o problema.

| Ionut_Laurentiu_1995 explică:

Vreau un răspuns de la cineva care a încercat [nu neapărat cu j5 merge și ceva asemănător [core /grand prime s5 etc etc]