| IulianRS a întrebat:

tocmai ce mi-am bagat windows 10, dupa ce s-a instalat am intra pe cs go si pe alte jocuri sa vad cum merge si imi mergea mult mai prost decat pe windows 7, am intrat in task manager si am vazut ca imi consuma doar 5-10-15 % din procesor.Ce pot face? procesorul este dual core 3.00 GHz.
Eu cred ca ar putea fi de la pasta acea care se pune pe procesor altceva nu stiu...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai patit-o si tu ca multi altii.Reinstaleaza windows 7.

2 răspunsuri:
| manowar1 a răspuns:

Nu are legatura cu pasta de la procesor! In primul rand e totul de la placa video.Nu gaseste driver pentru ea sa ii faca update.Mai intai trebuia sa verifici daca ai calculatorul compatibil pentru win 10. Ce spuneai tu de pasta, are legatura cu incalzitul procesorului.DECI VERIFICA DACA AI DRIVERUL INSTALAT LA PLACA VIDEO! DACA NU IL GASESTI DA ROLL BACK LA WIN 7!

| gelu1970 a răspuns:

Esti unul in plus din cei ce au luat plasa cu windows 10.
scuze...
castana 10