| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce mi-am pus un procesor nou pe placa de baza (D2587-A1) si porneste fara nici o problema dar coolerul merge foarte tare( nu am cooler direct pe radiator ci pe carcasa cu un fel de chestie de plastic care acopera radiatorul si face racirea)
Deci mi-s-a spus ca trebuie sa fac update la bios, cei drept nu im facut update la bios nici o data ( pc luat din 2009, vechil procesor era pentium si acum i-am pus un quad).

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ai pus pasta termoconductoare?

| CPAElites a răspuns:

Si ce procesor este? ( ma refer la serie de exemplu Q6600 )