| WhiteLoveWolf a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat fifa 14 pentru PC si cand deschid jocul imi apare eroarea "E0001", apoi se inchide. Ce sa fac ca sa mearga?

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Pe forumul electronic arts se discuta aceeasi chestie. unii zic sa-ti actualizezi driverul video... ai instalat cele necesare de pe dvd cum ar fi directx si vcredistx86/x64?

| einenebun23 a răspuns:

Deschide jocul din folderul unde este instalat.

| Eduarrdinno a răspuns:

Este un Bug de joc sau placa ta video nu suporta acest joc. Incearca sa actualizezi driver-ul de la placa video sau sa gasesti un Crack.

| ŞobolanulVesel a răspuns:

Aceasta eroare ti-o da atunci cand placa ta video nu suporta.Ideea e ca iti trebuie o noua placa video.