| donnie112 a întrebat:

tocmai mi-am luat un laptop Acer aspire 5750g si nu are windows, am incercat sa ii bag xp si nu am reusit, adica porneste si arata doar scris alb pe nergu, nu porneste normal, si scrie ceva de linux, nu stiu cum sa explic mai bine. va rog ajutati-ma. FUNDA

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Salut. probabil nu ai sters si boot-ul de linux. dar daca ai laptopul asta te sfatuiesc sa-i instalezi windows 7, pentru ca Acer 5750g nu mai ofera suport si pentru xp

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 5Dollar a răspuns:

Da... am avut si eu problema asta e din cauza hardisck-ului

| StauDeSase a răspuns:

Nu e nici o problema cu hardul. daca l-ai cumparat nou are sistem de operare linux pe el iti iei un cd cu windows bootabil si formatezi pc. si dai install la windows